Nowości  Kraje niemieckojęzyczne  Atrakcje  Noclegi    
 


Kraje niemieckojęzyczne > Więcej lotów Lufthansy z Wrocławia do Frankfurtu

2016-09-01 Więcej lotów Lufthansy z Wrocławia do Frankfurtu

Linie lotnicze Lufthansa zwiększają liczbę rejsów na trasie z Wrocławia do Frankfurtu w Niemczech.

Od zimowego rozkładu lotów pojawi się 6 dodatkowych lotów w tygodniu. Dodatkowy rejs będzie realizowany w każdy dzień tygodnia z wyjątkiem soboty.


Frankfurt jest obok Monachium głównym hubem przesiadkowym przewoźnika (grafika: Ingrid Friedl, Lufthansa)

Z Frankfurtu samolot wystartuje o godz. 16:40, a z Wrocławia o godz. 18:50. Lot na tej trasie trwa ok. 1 godz. 20 minut.

"Lufthansa odpowiada na coraz większe zainteresowanie pasażerów. Lotnisko we Frankfurcie jest jednym z największych portów lotniczych w Europie. Można się tam wygodnie przesiąść na samolot do wszystkich najważniejszych miast Europy, a także na trasach transkontynentalnych do Azji czy Ameryki Północnej." - powiedział Dariusz Kuś, prezes wrocławskiego lotniska.

Frankfurt nad Menem jest drugim pod względem wielkości obszarem metropolitalnym w Niemczech, jak również jednym z najsilniejszych europejskich regionów ekonomicznych.

Łącznie w zimowym rozkładzie lotów pasażerowie wrocławskiego lotniska będą mieli do dyspozycji trzy rejsy dziennie do Frankfurtu od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę, a w sobotę dwa.

"Nasze zwiększone zaangażowanie w Porcie Lotniczym Wrocław jest wyrazem dobrych wyników i rosnącego zapotrzebowania na rejsy w regionie. Doceniamy wysiłki, jakie wrocławskie lotnisko podejmuje, aby zapewnić naszym pasażerom nowoczesną i przyjazną infrastrukturę, dzięki której rejsy z i do Wrocławia są przyjemnym doświadczeniem zarówno dla klientów biznesowych, jak i prywatnych." - powiedział Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Group w Polsce.

Wszystkie połączenia linii Lufthansa są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Siatkę sieciowych połączeń Lufthansy oferowanych z Wrocławia uzupełniają rejsy Lufthansy do Monachium (3 razy dziennie).

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeNiemieckojęzyczne.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie za darmo.

Kraje niemieckojęzyczne na serwisach społecznościowych: