Nowości  Kraje niemieckojęzyczne  Atrakcje  Noclegi    
 


Kraje niemieckojęzyczne > Więcej lotów Lufthansy z Rzeszowa do Monachium

2018-10-15 Więcej lotów Lufthansy z Rzeszowa do Monachium

Lufthansa zwiększa liczbę lotów na trasie Rzeszów Jasionka (RZE) - Monachium (MUC).

"Bezpośrednie połączenie z Monachium to jedna z najważniejszych tras w naszym rozkładzie, szczególnie dla pasażerów biznesowych, których z roku na rok przybywa na Podkarpaciu. Jestem przekonany, że wielu z nich skorzysta z dodatkowych możliwości przesiadkowych, jakie otworzą się dzięki wprowadzonym zmianom. Lufthansa jest dla nas ważnym partnerem i cieszymy się z konsekwentnego rozwoju jej oferty na naszym lotnisku" - powiedział Michał Tabisz, prezes rzeszowskiego lotniska.

Od letniego rozkładu lotów 2019 połączenie Rzeszów Jasionka (RZE) - Monachium (MUC) obsługiwane będzie 2 razy dziennie, 7 razy w tygodniu.

Zmieniły się godziny połączeń. Nowe godziny umożliwią dogodniejsze połączenia transferowe na lotnisku przesiadkowym Lufthansy w Monachium.

W sezonie letnim 2019 trasa obsługiwana będzie codziennie według rozkładu:

  • 21:35 Monachium (MUC) > 23:00 Rzeszów Jasionka (RZE)
  • 06:15 Rzeszów Jasionka (RZE) > 07:40 Monachium (MUC)
  • 11:20 Monachium (MUC) > 12:45 Rzeszów Jasionka (RZE)
  • 13:20 Rzeszów Jasionka (RZE) > 14:25 Monachium (MUC)

"Połączenia z Rzeszowa do Monachium cieszą się coraz większym powodzeniem, dlatego zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na potrzeby pasażerów wprowadzając dodatkowe połączenie w tygodniu i dostosowując godziny rejsów. Jestem przekonany, że nowe połączenia zagwarantują mieszkańcom regionu jak i rosnącej liczbie klientów korporacyjnych jeszcze lepsze możliwości podróży przez nasz port przesiadkowy w Monachium, skąd można udać się w dalszą podróż w 130 kierunkach." - powiedział Frank Wagner, menadżer Lufthansy na Polskę.

Połączenie Rzeszów Jasionka (RZE) - Monachium (MUC) obsługiwane jest przez linie Lufthansa od 29 marca 2016 roku.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeNiemieckojęzyczne.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie za darmo.

Kraje niemieckojęzyczne na serwisach społecznościowych: