Nowości  Kraje niemieckojęzyczne  Atrakcje  Noclegi    
 


Kraje niemieckojęzyczne > Ruszyły loty Wizz Air z Mazur do Bremy

2019-10-28 Ruszyły loty Wizz Air z Mazur do Bremy

Zgodnie z zapowiedzią Wizz Air uruchomił loty na trasie Olsztyn Mazury (SZY) - Brema (BRE).

Loty na nowym połączeniu Olsztyn Mazury (SZY) - Brema (BRE) odbywać się będą dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele.

Wizz Air operuje z Szyman od 2016 roku. Od tego czasu do dziś ten węgierski przewoźnik lotniczy przetransportował z Mazur niemal 200 tys. pasażerów. Brema, jedno z głównych miast północnych Niemiec, to trzeci kierunek Wizz Air z Mazur. Przewoźnik obsługuje już dwie trasy z Mazur - do Dortmundu w Niemczech oraz do Londynu Luton w Wielkiej Brytanii.

"Z radością otwieramy kolejną, trzecią trasę w siatce połączeń WIZZ z lotniska Olsztyn Mazury. Niskie taryfy Wizz Air zawitały na Mazury w 2016 roku. Dotychczas prawie 200 000 osób skorzystało z połączeń WIZZ z oraz do Szyman. Uruchomienie trasy do Bremy jest wyrazem zaangażowania linii w działalność w regionie oraz na rzecz polskich klientów. Mamy nadzieję na kontynuację owocnej współpracy z władzami lotniska i dalszą rozbudowę oferty z Mazur. Nasza załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!" - powiedziała Paulina Gosk, rzeczniczka prasowa Wizz Air.

Bilety lotnicze dostępne są od 39 zł w jedną stronę.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeNiemieckojęzyczne.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie za darmo.

Kraje niemieckojęzyczne na serwisach społecznościowych: