Nowości  Kraje niemieckojęzyczne  Atrakcje  Noclegi    
 


Kraje niemieckojęzyczne > Ruszyły loty Lufthansy z Rzeszowa do Monachium

2016-03-09 Ruszyły loty Lufthansy z Rzeszowa do Monachium

Niemieckie linie lotnicze Lufthansa uruchmiły loty Rzeszów Jasionka (RZE) - Monachium (MUC).

Trasa Rzeszów Jasionka (RZE) - Monachium (MUC) została zainaugurowana 29 marca 2016 w terminalu pasażerskim rzeszowskiego lotniska w Jasionce.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Rzeszów będzie połączony codziennymi lotami ze stolicą Bawarii, bowiem jest to nie tylko duży ośrodek biznesowy i turystyczny, ale także jeden z największych kontynentalnych hubów lotniczych z ogromnymi możliwościami przesiadkowymi, włączając w to zarówno połączenia wewnątrzeuropejskie, jak i międzykontynentalne." - powiedział powiedział Frank Wagner, dyrektor Lufthansy na Polskę.

Loty na trasie Rzeszów Jasionka (RZE) - Monachium (MUC) odbywają się codziennie.

"Krótki czas przesiadki i wygoda to na pewno atuty naszego nowego połączenia z Monachium." - powiedział Stanisław Nowak, prezes lotniska w Rzeszowie.

"W czasie podróży przez Monachium można będzie wygodnie zrobić zakupy na strefie bezcłowej oraz spróbować tradycyjnego bawarskiego piwa, które firmujemy własną marką." - powiedział Florian Poetsch, szef marketingu lotniska w Monachium.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeNiemieckojęzyczne.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie za darmo.

Kraje niemieckojęzyczne na serwisach społecznościowych: