Nowości  Kraje niemieckojęzyczne  Atrakcje  Noclegi    
 


Kraje niemieckojęzyczne > Lufthansa zwiększa liczbę lotów Wrocław - Monachium

2013-12-20 Lufthansa zwiększa liczbę lotów Wrocław - Monachium

Niemieckie linie lotnicze Lufthansa zwiększają liczbę lotów na trasie Wrocław Strachowice (WRO) - Monachium (MUC).

W letnim rozkładzie lotów 2014 liczba rejsów na trasie Wrocław Strachowice (WRO) - Monachium (MUC) wzrośnie do trzech dziennie. Poranny rejs z Wrocławia będzie startować sześć razy w tygodniu o godzinie 6:00. Wieczorne połączenie z Monachium będzie zabierać pasażerów do Wrocławia od poniedziałku do soboty o 21:50.

Latem 2014, Wrocław będzie połączony dzięki Lufthansie z trzema niemieckimi miastami 42 bezpośrednimi połączeniami tygodniowo.

Wzrost liczby rejsów z Wrocławia jest odpowiedzią Lufthansy na rosnące potrzeby pasażerów w regionie. Wiąże się to m.in. z tym, że LOT rezygnuje z lotów z Wrocławia do Monachium i Frankfurtu. Rezygnuje on z tych kierunków wraz z końcem sezonu zimowego 2013/14, który przypada na koniec marca 2014 roku.

"Niezmiernie cieszy nas możliwość ogłoszenia nowego połączenia na trasie Wrocław-Monachium. Oznacza to jednocześnie, że liczba oferowanych miejsc latem 2014 wzrośnie ponad dwukrotnie w porównaniu do tego samego okresu w roku bieżącym, umożliwiając jeszcze większej liczbie pasażerów dostęp do globalnej siatki połączeń Lufthansy. Dalsze umocnienie naszej pozycji na Dolnym Śląsku potwierdza, że produkt, który oferujemy spotyka się z uznaniem wśród pasażerów w regionie." - powiedział Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce.

Wszystkie połączenia z/do Wrocławia są wykonywane przez linie Lufthansa przez samoloty pasażerskie w konfiguracji z klasą biznes i ekonomiczną.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeNiemieckojęzyczne.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie za darmo.

Kraje niemieckojęzyczne na serwisach społecznościowych: