Nowości  Kraje niemieckojęzyczne  Atrakcje  Noclegi    
 


Kraje niemieckojęzyczne > Lufthansa zapowiada loty z Bydgoszczy do Frankfurtu

2014-11-19 Lufthansa zapowiada loty z Bydgoszczy do Frankfurtu

Bydgoszcz zostaje 9 miastem w Polsce obsługiwanym przez niemieckie linie lotnicze Lufthansa.

Pierwszy lot na trasie Bydgoszcz Szwederowo (BZG) - Frankfurt (FRA) odbędzie się 29 marca 2015 roku.


Embraer 190 (grafika: Lufthansa)

Połączenie będzie obsługiwane 4 razy w tygodniu ? w każdy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę. Bilety na nowe połączenie dostępne są przez stronę internetową przewoźnika.

Na trasie latać będzie odrzutowy Embraer 190 ze 100 miejscami na pokładzie w konfiguracji klasy biznes i ekonomicznej.

Rejs o numerze LH1382 opuszczać będzie hub przewoźnika we Frankfurcie o 10:55, a po półtorej godziny dotrze do Bydgoszczy o 12:25. Rejsem powrotnym, LH1383, pasażerowie wylecą z Bydgoszczy o 13:15, a wylądują we Frankfurcie o 14:45.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy ogłosić dziewiątą trasę z Polski, szczególnie dlatego, że Lufthansa jest pierwszym międzynarodowym przewoźnikiem operującym z Bydgoszczy. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Lufthansa bardzo wierzy w biznesowy potencjał polskich regionów i inwestuje w nie od wielu lat. Teraz korzystanie z doskonale skomunikowanej globalnej siatki połączeń Lufthansy jest możliwe niemal z całego kraju. Dzięki dogodnemu rozkładowi połączeń pomiędzy Bydgoszczą a Frankfurtem, Lufthansa jest świetnym wyborem dla regionalnych biznesmenów i turystów, obcokrajowców odwiedzających piękny region kujawsko-pomorski oraz jego mieszkańców, którzy chcą skorzystać z połączeń Lufthansy na całym świecie. Jestem pewny, że pasażerowie docenią możliwość szybkiej i komfortowej podróży z nami." - powiedział Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeNiemieckojęzyczne.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie za darmo.

Kraje niemieckojęzyczne na serwisach społecznościowych: