Nowości  Kraje niemieckojęzyczne  Atrakcje  Noclegi    
 


Kraje niemieckojęzyczne > Lufthansa uruchomiła loty z Poznania do Dusseldorfu

2012-03-25 Lufthansa uruchomiła loty z Poznania do Dusseldorfu

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami niemieckie linie lotnicze Lufthansa uruchomiła loty na trasie Poznań Ławica (POZ) - Dusseldorf (DUS).

Loty na nowej całorocznej trasie Poznań Ławica (POZ) - Dusseldorf (DUS) odbywają się od 25 marca 2012 roku z częstotliwością 6 lotów w tygodniu. Rejsy wykonywane są każdego dnia z wyłączeniem soboty.

Czas przelotu to koło 1,5 godziny. Pasażerowie podróżują samolotami CRJ 700 zabierające na pokład do 70 osób w klasie biznes i ekonomicznej.


Samolot CRJ 700

Loty odbywają się zgodnie z następującym rozkładem:

  • wylot z Dusseldorfu o godzinie 11:00, przylot do Poznania o godzinie 12:30,
  • wylot z Poznania o godzinie 13:05, przylot do Dusseldorfu o godzinie 14:35.

Bilety lotnicze na trasę dostępne są w systemie rezerwacyjnym przewoźnika w cenie od 249 zł w jedną stronę.

Wprowadzenie nowego połączenia oznacza dla polskich pasażerów nie tylko możliwość szybkiego i bezpośredniego dostępu do jednego z najważniejszych niemieckich miast, ale także do 50 innych portów lotniczych w Niemczech, Europie i Ameryce Północnej, dokąd z tego lotniska Lufthansa lata u wspólnie z partnerami.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeNiemieckojęzyczne.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie za darmo.

Kraje niemieckojęzyczne na serwisach społecznościowych: