Nowości  Kraje niemieckojęzyczne  Atrakcje  Noclegi    
 


Kraje niemieckojęzyczne > Lufthansa częściej na trasie Bydgoszcz - Frankfurt

2015-12-15 Lufthansa częściej na trasie Bydgoszcz - Frankfurt

W letnim rozkładzie rejsów Lufthansy w 2016 roku, linia zaoferuje dodatkowe połączenie na trasie z Bydgoszczy do Frankfurtu.

Bombardier CRJ-900 oferujący konfiguracje Klasy Biznes i Ekonomicznej, startować będzie z Frankfurtu we wtorki o godz. 10:40, a lądowanie w Bydgoszczy nastąpi o godz. 12:10. Samolot w drogę powrotną wystartuje z Bydgoszczy o godz. 13:40, a lądowanie we Frankfurcie planowane jest na godz. 15:10.

Zwiększy tym samym liczbę połączeń z tego miasta do 5 tygodniowo.


Bombardier CRJ-900 (grafika: Lufthansa)

"Bardzo cieszymy się ze wzmocnienia naszej obecności w Bydgoszczy, dziewiątego miasta w Polsce, z którego Lufthansa oferuje połączenia. Dodatkowy rejs zapewni pasażerom z regionu jeszcze lepszą elastyczność podróżowania i szerszy dostęp do globalnej siatki połączeń Lufthansy. Oferta Lufthansy jest skierowana do pasażerów biznesowych, których obecność w regionie ciągle wzrasta i oczywiście do osób podróżujących w celach turystycznych. Jesteśmy pewni, że pasażerowie będą usatysfakcjonowani podróżując z Lufthansą." - powiedział Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Group Poland.

"Zwiększenie częstotliwości, czyli dodatkowy rejs we wtorki, na trasie Bydgoszcz - Frankfurt to doskonała wiadomość dla wszystkich pasażerów z naszego regionu, chętnie korzystających z przelotów Lufthansy. Region kujawsko-pomorski staje się dzięki temu jeszcze łatwiej dostępny dla gości z całej Europy, przybywających biznesowo i turystycznie. Cieszymy się, że taki przewoźnik jak Lufthansa widzi potencjał naszego regionu, oraz docenia starania portu w postaci nowych inwestycji, realizowanych z myślą o pasażerach. Mamy oczywiście nadzieję, że ten kierunek będzie dalej rozwijany. Cały czas prowadzimy w naszym porcie proces inwestycyjny, aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi pasażerów. W przyszłym roku będą oni mogli skorzystać z nowoczesnego i znacząco powiększonego terminalu, w tym z nowych restauracji, saloników VIP, czy 'lotniczego' placu zabaw dla dzieci, jak też większego parkingu." - powiedział  Tomasz Moraczewski, Prezes Portu Lotniczego w Bydgoszczy.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeNiemieckojęzyczne.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie za darmo.

Kraje niemieckojęzyczne na serwisach społecznościowych: