Nowości  Kraje niemieckojęzyczne  Atrakcje  Noclegi    
 


Kraje niemieckojęzyczne > LOT zapowiada loty z Warszawy do Stuttgartu

2017-03-09 LOT zapowiada loty z Warszawy do Stuttgartu

LOT uruchomia nowe bezpośrednie połączenie Warszawa Okęcie (WAW) - Stuttgart (STR).

Loty na trasie Warszawa Okęcie (WAW) - Stuttgart (STR) będą wykonywane od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie a w soboty i niedziele raz w ciągu dnia.


Stuttgart (grafika: Kamahele, Wikipedia (CC))

Stuttgart będzie już piątym miastem obsługiwanym przez polskiego przewoźnika w Niemczech - obok Frankfurtu, Monachium, Dusseldorfu i Hamburga.

"Stuttgart jest jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych i naukowych w Niemczech. To tu swoje siedziby mają wielkie koncerny takie jak Bosch, Daimler AG czy Schwarz-Gruppe. Z drugiej strony nowe połączenie z pewnością docenią także osoby podróżujące do Stuttgartu i okolic na wakacje, do rodziny czy znajomych." - powiedział Adrian Kubicki z LOT-u.

"Jest nam niezmiernie miło, że LOT dziś ogłosił nowe połączenie między Warszawą a Stuttgartem. Dla nas jest to niezwykle ważne ze względu na ruch biznesowy jak i turystyczny w obu kierunkach na tej trasie." - powiedział Georg Fundel, prezes lotniska w Stuttgarcie.

Loty będą wykonywane przez nowe samoloty pasażerskie Embraer w konfiguracji 3 klas podróży.

Bilety lotnicze na nowe połączenie LOT-u do Stuttgartu dostępne są już w sprzedaży.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeNiemieckojęzyczne.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie za darmo.

Kraje niemieckojęzyczne na serwisach społecznościowych: