Nowości  Kraje niemieckojęzyczne  Atrakcje  Noclegi    
 


Kraje niemieckojęzyczne > LOT uruchomił loty z Warszawy do Luksemburga

2016-03-01 LOT uruchomił loty z Warszawy do Luksemburga

Lublana i Luksemburg to kolejne miasta, które pojawiły się na mapie połączeń LOT-u w tym roku.


Embraer 175 w barwach LOT-u (grafika: LOT)

"Do tej pory [...] Luksemburg nie miały dobrego połączenia z Polską i Środkowo-Wschodnią częścią Europy. Postanowiliśmy to zmienić. Od dziś LOT oferuje najkrótszą i najwygodniejszą podróż [...] dla tysięcy pasażerów, którzy do tej pory zmuszeni byli do podróżowania przez wielkie i zatłoczone huby w Zachodniej Europie. [..] Luksemburg jest jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych w Europie." - powiedział Adrian Kubicki, Dyrektor Biura Komunikacji LOT.

Loty z Warszawy do Luksemburga wykonywane będą aż 6 razy w tygodniu.

Od poniedziałku do czwartku pasażerowie podróżujący rejsem porannym z Warszawy wylecą 07:30 i znajdą się na lotnisku w Luksemburgu już o 9:30. Rejs powrotny zabierze pasażerów z Luksemburga o 10:10 a przylot do Warszawy zaplanowany jest na 12:05. W piątki i niedziele, rozkład popołudniowy przewiduje wylot z Warszawy o 14:30 i przylot do Luksemburga o 16:30. Rejsem powrotnym z Luksemburga pasażerowie wyruszą o 17:25 by znaleźć się Warszawy o godzinie 19:00.

Połączenia do Luksemburga realizowane będą samolotami pasażerskimi Embraer 170 i 175.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeNiemieckojęzyczne.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie za darmo.

Kraje niemieckojęzyczne na serwisach społecznościowych: