Nowości  Kraje niemieckojęzyczne  Atrakcje  Noclegi    
 


Kraje niemieckojęzyczne > Eurolot rezygnuje z lotów Gdańsk - Hamburg

2014-03-05 Eurolot rezygnuje z lotów Gdańsk - Hamburg

Eurolot odwołuje połączenie na trasie Gdańsk - Hamburg, które miało zostać uruchomione od 16 kwietnia 2014 roku.

Pasażerowie, którzy już dokonali zakupu biletu na tej trasie, otrzymają pełen zwrot należności za bilet lub możliwość zmiany planu podróży zgodnie z obowiązującymi przepisami w Unii Europejskiej. Warunki składania reklamacji w Eurolot opisane są szczegółowo w regulaminach Eurolotu na jego stronie internetowej.

"Na podstawie aktualnych wyników sprzedaży dokonaliśmy weryfikacji naszej siatki połączeń. Według zebranych danych połączenie Gdańsk-Hamburg nie spotkało się z wystarczającym zainteresowaniem podróżnych. W związku z tym podjęliśmy decyzję o nieuruchamianiu tego kierunku w najbliższym sezonie. Serdecznie przepraszamy wszystkich pasażerów, którzy kupili bilety na tej trasie." - powiedział Mateusz Kokosiński, dyrektor handlowy Eurolotu.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeNiemieckojęzyczne.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie za darmo.

Kraje niemieckojęzyczne na serwisach społecznościowych: