Nowości  Kraje niemieckojęzyczne  Atrakcje  Noclegi    
 


Kraje niemieckojęzyczne > easyJet zapowiada loty z Krakowa do Bazylei

2013-07-04 easyJet zapowiada loty z Krakowa do Bazylei

Brytyjskie linie lotnicze easyJet uruchomią loty z Krakowa do Bazylei. Loty rozpoczną się w październiku 2013 roku.

Loty easyJet na trasie Bazylea (BSL) - Kraków Balice (KRK) odbywać się będą 3 razy w tygodniu - we wtorki, piątki oraz niedziele. Inauguracyjny lot odbędzie się 29 października 2013 roku.


Airbus A319 (grafika: easyJet)

"easyJet nieustannie rozwija swoją sieć połączeń, czego dowodem jest uruchomienie dwóch nowych tras z Polski w ciągu ostatnich kilku miesięcy. 17 czerwca odbył się inauguracyjny lot pomiędzy Krakowem a Londynem Southend, a teraz rozpoczynamy sprzedaż biletów na kolejnej trasie ze stolicy Małopolski. Wierzymy, że oferowane przez nas loty będą cieszyć się popularnością zarówno wśród klientów biznesowych, jak i urlopowiczów." - powiedziała Verena Keimer z linii easyJet.

Sprzedaż biletów rozpoczyna się już dziś. Bilety lotnicze na nowej trasie kosztują od 135 zł w jedną stronę za jedną osobę.

Trasa będzie obsługiwana przez samoloty Airbus A319.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeNiemieckojęzyczne.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie za darmo.

Kraje niemieckojęzyczne na serwisach społecznościowych: