Nowości  Kraje niemieckojęzyczne  Atrakcje  Noclegi    
 


Kraje niemieckojęzyczne > airberlin po latach ponownie z Warszawy do Berlina

2012-10-02 airberlin po latach ponownie z Warszawy do Berlina

Niemieckie linie lotnicze airberlin po kilku latach wracają z połączeniem lotniczym Warszawa Okęcie (WAW) - Berlin Tegel (TXL).

Loty na tej trasie rozpoczną się w marcu 2013 roku. Loty odbywać się będą 3 razy dziennie we wszystkie dni tygodnia. Realizowane będą pasażerskim samolotem turbośmigłowym Bombardier Q400. Bilety lotnicze można już rezerwować od wtorku, 2 października 2012 roku.


Bombardier Q400 w barwach airberlin (grafika: airberlin)

"Europa Wschodnia jest strategicznie ważnym rynkiem dla airberlin. Wraz z nowym połączeniem do Warszawy airberlin lata teraz do wszystkich dużych lotnisk w Polsce. Jest ono również ważnym rozszerzeniem połączeń dla naszego węzła lotniczego w Berlinie. Nasi pasażerowie z Polski mają do wyboru połączenia łączone do atrakcyjnych celów w USA, takich jak: Miami, Los Angeles, Nowy Jork i również od 23 marca nowe połączenie do Chicago." - powiedział Paul Gregorowitsch z zarządu linii airberlin.

Warszawa będzie trzecim po Krakowie i Gdańsku polskim miastem z bezpośrednim połączeniem airberlin ze stolicą Niemiec.

Przypomnijmy, że airberlin operował już z Warszawy do Berlina od czerwca 2004 do początku 2005 roku.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeNiemieckojęzyczne.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie za darmo.

Kraje niemieckojęzyczne na serwisach społecznościowych: